30 lat pasji, 30 lat inspirowania innych! Jubileusz trenera Piotra Grąckiego.

Data
22 czerwca 2026
Czas czytania
2 minut(y)

Poniżej prezentujemy tekst trenerki Joanny Grysztar, ponieważ oddaje on sedno. Nic ująć.

Dodać możemy jedynie, na potwierdzenie poniższych słów, że 3 marca 2022 roku trener Piotr Grącki otrzymał brązową odznakę „Za zasługi dla sportu” przyznaną przez Ministra Sportu Rzeczypospolitej Polskiej pana Kamila Bortniczuka. 

„30 lat pasji, 30 lat inspirowania innych!

Dziś z ogromnym szacunkiem i wdzięcznością gratuluję mojemu Trenerowi Piotrowi Grąckiemu wyjątkowego jubileuszu: 30-lecia treningów Taekwon-do!!! 

Dzięki Twojemu zaangażowaniu, Twojej wiedzy i przykładowi sama zostałam trenerem i dziś mogę przekazywać wartości Taekwon-do kolejnym pokoleniom. Co więcej, tę samą pasją zaraziłeś również moje dzieci…

Widok kolejnego pokolenia ćwiczącego na macie pokazuje najlepiej, jak wielki wpływ mają ludzie, którzy potrafią inspirować innych.

Dziękuję za wszystkie treningi, rozmowy, motywację, wymagania i wsparcie. Za to, że pokazałeś, iż Taekwon-do to znacznie więcej niż sport – to charakter, szacunek, wytrwałość i nieustanny rozwój.

Gratuluję pięknego jubileuszu i życzę kolejnych lat pełnych energii, sukcesów oraz satysfakcji z wychowywania następnych pokoleń zawodników i trenerów.

Bo najlepszy trener to nie ten, który tworzy mistrzów, ale ten, który inspiruje innych, aby sami stali się trenerami i mistrzami… „

Możemy również, z całą mocą, dołączyć się do podziękowań i życzeń. 

Piotr Grącki rozpoczął treningi jesienią, 30 lat temu, pod okiem trenera Witolda Gromowskiego – dziś Mistrza Witolda, który jest Szefem Komisji DAN Polskiej Federacji Taekwon-do.

Taekwon Trenerze!

Przeszło ćwierć wieku doświadczeń treningowych i organizacyjnych w tworzeniu innowacyjnych programów pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
Zobacz więcej
Copyright © 2026 GPFT Polska Federacja Taekwon-do
Realizacja: Proformat